Учнівська молодь!!! Конкурс "Дебати "Довкілля та суспільство".
Дата: 21.11.2024 16:07
Кількість переглядів: 69

З 10 по 12 жовтня цього року на базі Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради (м. Ужгород) зустрілася учнівська молодь з різних регіонів України (16 команд), щоб взяти участь у пілотному проєкті Конкурсу "Дебати "Довкілля та суспільство".
Представницею на цьому заході від Гостомельської громади була учениця 10 класу Ліцею № 2 Завада Марія.
У результаті об'єднана команда Київщини виборола диплом ІІІ степеня!
Щиро вітаємо учасників!!!



