Привітання з Днем ГОСТОМЕЛЯ!!!
Дата: 20.10.2024 16:12
Кількість переглядів: 57

Учнівське самоврядування ТОП (творче обʼєднання підлітків) та перший ліцейний канал L1 news Ліцею №1 щиро вітає всіх мешканців з Днем Гостомеля! Ми пишаємося тим, що живемо і навчаємося у місті з такою багатою історією, традиціями та героїчним духом. Гостомель – це не просто місце на карті, це наш дім, де кожен з нас робить свій внесок у його розвиток і процвітання.
Нехай це свято стане символом єдності, миру та віри у щасливе майбутнє нашого міста. Бажаємо всім здоров’я, добробуту і невичерпної енергії для нових звершень!
З повагою,
учнівське самоврядування ТОПів та перший ліцейний канал L1 news Ліцею №1💜
