ОФІЦІЙНО: Освітні заклади Гостомельщини отримали новий шкільний автобус!
Дата: 08.10.2025 12:38
Кількість переглядів: 39

Автопарк нашої громади поповнився сучасним та безпечним шкільним автобусом. Цей важливий крок спрямований на забезпечення комфортного та надійного підвезення учнів і педагогічних працівників до місць навчання.
Урочиста церемонія вручення ключів відбулася за участі почесних гостей та керівництва громади:
-
Жанни Осипенко, заступниці голови Київської обласної державної адміністрації;
-
Сергія Смаля, начальника Гостомельської селищної військової адміністрації;
-
Владислава Козира, начальника відділу освіти Гостомельської селищної ради;
-
Віктора Духоти, директора Гімназії №1, до якої буде прикріплено новий транспортний засіб.
-

Під час заходу начальник Гостомельської СВА Сергій Смаль підкреслив важливість цієї події для громади:
«Новий автобус покращить умови підвезення дітей до навчальних закладів, особливо для учнів, які проживають у віддалених районах. Це важливий крок у розвитку освітньої інфраструктури громади та турботі про безпеку наших дітей!»

