A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Гостомельської селищної ради

Тактична медицина та мінна безпека: у Ліцеї №1 відбувся практикум, що рятує життя 💙💛

Дата: 03.12.2025 15:35
Кількість переглядів: 53

 

У Ліцеї №1, на базі осередку з предмета «Захист України», відбувся надзвичайно важливий та практичний захід — практикум із тактичної медицини та мінної безпеки, організований Благодійним фондом «Відновлення добробуту».

Фото без опису

🔥 Під керівництвом діючих військовослужбовців бригади НГУ «Рубіж» — головного сержанта Леоніда Набока та бойового медика Юрія Лихацького — учні Ліцею №1 та Ліцею №3 (смт Горенка) опановували навички, які можуть врятувати життя.

Діти вчилися:

  • правильно зупиняти кровотечу;

  • накладати турнікет;

  • проводити серцево-легеневу реанімацію;

  • діяти за алгоритмом M.A.R.C.H.

Фото без опису

🪖 Окремий блок присвятили мінній безпеці.
Учні 6-Б та 7-В класів дізналися, як розпізнати підозрілі предмети, що можуть бути вибухонебезпечними, чому їх не можна чіпати та як правильно діяти у разі виявлення небезпеки.

Військовослужбовці наголосили:

  • завжди зберігати спокій;

  • не торкатися знайдених предметів;

  • негайно відійти на безпечну відстань;

  • повідомити дорослих або відповідні служби — 102, 101, 112.

Фото без опису

🙏 Щиро дякуємо нашим захисникам за професіоналізм, терпіння та готовність передавати свій досвід молодому поколінню.
🤝 Дякуємо за те, що формуєте культуру безпеки й навчаєте дітей тому, що може врятувати їхнє чиєсь життя.

Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень