До уваги учасників освітнього процесу!

З 19 січня 2026 року у закладах освіти Гостомельської селищної ради освітній процес відновлюється в очному та змішаному форматах.
Усі заклади освіти готові до початку навчання. Завдяки забезпеченню альтернативними джерелами електропостачання створені умови для стабільної роботи закладів у разі можливих відключень електроенергії. Температурний режим у навчальних приміщеннях відповідає встановленим санітарним нормам.
Підвезення учнів здійснюватиметься шкільними автобусами закладів освіти. У разі виникнення технічних несправностей транспортних засобів буде оперативно залучено автобуси з інших закладів освіти громади.
Детальну інформацію щодо графіків руху автобусів, а також організації освітнього процесу надаватимуть керівники закладів освіти. Просимо батьків та учнів стежити за повідомленнями в офіційних групах та на інформаційних ресурсах закладів.
З повагою
Начальник Відділу освіти Гостомельської селищної ради
Владислав Козир